IPB

Dobrodošli na NcF!

Registrujte se da bi imali potpuni pristup!
Registracija je besplatna i zahteva nekoliko trenutaka Vašeg vremena.
->↓ Kliknite ovde ↓<-

Reply to this topicStart new topic
> Swine flue, Svinjiski grip
Dulli
post 4.Nov.2009 14:58
Post #1

Ponosni Otac!
Grupa Ikona

Grupa: Moderator
Registrovan/a: 27-February 08
Od: Novi Sad
Korisnik br: 189
Status: Offline

DAKLE: ni pod razno se ne vakcinišite!!!!!!!!!!!!!!

Ovo sam vam na brzinu preveo pismo ovog farmaceuta koje je Nebojša poslao, oprostite na mogućim greškama u prevodu. Mislim da je ovaj tekst značajan.

Miodrag S.

Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istraživao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogucih tužbi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju neželjenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Običan grip ubija 40 000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od Svinjskog gripa a ne od običnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog čega se onda podiže ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrži 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostećenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da počne da ubija vaše sopstvene ćelije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego običan grip?

Ja sam stručnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dođe do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dođe blizu moje porodice jer ću uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u laboratoriji pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila želi da ima pravno oslobođenje od moguće tužbe, i onda pogledajte njihova lica koja će imati izgled tipa: O, bože moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!

ENGLISH

I'm a qualified pharmacist. I've been researching the swine flu vaccine that
our government has bought for us (using our money, by the way) and its a hundred times more dangerous than the swine flu itself. Something that freaked me out is that several swine flu vaccine manufacturers have asked governments to give them an exemption from lawsuits, in case the vaccine caused harm in people.
If you made a vaccine that you knew worked, then why would you need a legal exemption in case it hurt people? Massive warning sign. They don't believe its safe. The swine flu itself has killed about 2/3000 people total. The regular flu kills 40 000 plus per year- so why are we freaking out about swine flu, and not normal flu? Does that make sense? No. If the regular flu kills 40 000 plus per year, and the swine flu only killed 2/3 000 - then why are governments buying it in advance, giving it to us for free, and giving drug manufacturers immunity to legal cases against them? Does that make sense? No.

The swine flu vaccine contains 2 horribly dangerous compounds - one is called thimerosol. It is made 50% of mercury. It binds to receptors in your brain, and
basically causes brain damage. Is it smart to be injected with thimerosol, and get brain damage, dropping 10 IQ points and going dumb, in order to avoid getting a flu that kills 95% less people than regular flu? No. The other horrible in gredient is called squalene. Squalene accidentally tricks your immune system into killing your own cells, which creates autoimmune diseases like asthma, multiple scelerosis, diabetes, and a bunch of diseases that we don't have a name for yet (because squalene hasnt been used for that long, and we have little data on its effects) - is it smart to inject yourself with that stuff, in order to avoid a relatively mild flu, like the swine flu? No. If you're a pregnant mother about to take Panvax, ask yourself this - why would you take Panvax, when it contains Neomycin and Polymyxin B Sulfate - both of which exhibit positive risk to unborn children - so as to avoid what? A mild flu, that kills 95% fewer people than the regular flu? Look, I'm a funny guy. Yeah, I make good Facebook groups. People join them by the thousands, and laugh. But I'm also a qualified pharmacist. I scored in the top 0.1% of my state in school.

I'm expert at critical analysis of drugs and their effects on humans. And let me be blunt -if someone came up to me with a syringe full of swine flu vaccine, or came near my family with one -I would take the needle off them and poke them with it myself - followed by several very hard punches. This stuff is poison. Don't take it. Don't let your friends take it. Don't let your family take it. If some idiot in a lab coat asks you if you want it, ask them about thimerosol, squalene, and why the company making it wants legal exemption from being sued, and watch their face go into "omg (O my God) I'm being asked serious questions that I don't have the answer to" mode.

Ovo sam dobio na mail od jednog prijatelja pa reko da podelim sa vama! smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
stoske
post 4.Nov.2009 16:48
Post #2

President and CEO
Grupa Ikona

Grupa: Root Admin
Registrovan/a: 6-December 07
Od: Beograd
Korisnik br: 1

Nije mi ni padalo na pamet da se vakcinisem.

+Quote Post
kresha
post 4.Nov.2009 17:27
Post #3

super nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Stripomani
Registrovan/a: 27-November 08
Od: Cuprija
Korisnik br: 767

Mene iskreno ovaj svinjski grip mnoooooooooooogo plasi.
Mislim, nikad ranije nisam imao dodira sa pandemijama, i svom ovom panikom.
Iskreno, mislio sam da se vakcinisem, ali sad... sad.gif

+Quote Post
stoske
post 4.Nov.2009 18:40
Post #4

President and CEO
Grupa Ikona

Grip je kao i svaki drugi, ali su napravili hype da bi prodali gomilu vakcina.

+Quote Post
Dekstr
post 4.Nov.2009 22:15
Post #5

Nasikam se i pravim haos!
Grupa Ikona

Grupa: eXtreme Moderator
Registrovan/a: 22-March 08
Od: Zrenjanin
Korisnik br: 310

Ja vise ne znam ni sta da mislim o gripu , osim sto sam u jedno siguran da nasa jadna i bedna drzava ne moze nikako da nam pomogne oko toga ... Ako sam te srece/nesrece da me zadesi sta sad da radim ... Ono kao individualac sto mogu da cinim , cinim maksimalno , tj je neka ta higijena i slicne gluposti kao preventivu , a za ostalo stvarno ne znam u sta da verujem ... Ali ipak se jako dobro zna da je sve ovo namesteno , kao i sa pticijim gripom i svim ozbiljnijim stvarima pre ove ...

Milsim , koje je to vredjanje ljudske inteligencije da u dobu kada je tehnologija na poprilicno visokom nivou , u svim sferama nauke , da ne mogu da nas zastite od jebenog svinjskog gripa ... Pa mislim ...
Aj u tu sidu i kancer i ostalo jos i da verujem (tj neverujem , ali da kazemo) da je ne izlecivo jer su kao neke bas ajebane bolesti , ali za ovo , ovo su se bas posrali po populaciji ...
Da ne duzim , jednostavno sve se svodi na smanjenje broja ljudi , njihove ineligencije , mogucnosti , kretanja itd itd ...

Bilderbergovci!

+Quote Post
bogdandelija
post 5.Nov.2009 01:21
Post #6

senior nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Members
Registrovan/a: 7-July 08
Korisnik br: 464

tongue.gif

+Quote Post
darije
post 5.Nov.2009 01:36
Post #7

Infernal Affairs
Grupa Ikona

Registrovan/a: 15-January 08
Korisnik br: 65

Uglavnom, cela ta frka mi ide na živce. Ako treba da dobijem grip - dobiću ga, ako ne treba - neću. Ajde više u pm. Smara me sve to!!!
Šta, treba da živim u izolaciji i strahu, da bacam pare na pun q nekih "preporučenih" zajebancija, da postajem paranoičan. Noup u mom slučaju.

+Quote Post
stoske
post 5.Nov.2009 09:42
Post #8

President and CEO
Grupa Ikona

Lepo pise u postu gore, smrtnost od novog gripa, je mnogo puta manja nego kod standardnog.

Sve je ovo hype kako bi odabrani zaradili gomile kesa...Prokleti kapitalisti

+Quote Post
Dekstr
post 5.Nov.2009 10:50
Post #9

Grupa Ikona

BAs tako , kapitalisti !

+Quote Post
srleb
post 5.Nov.2009 22:05
Post #10

senior nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Stripomani
Registrovan/a: 6-July 09
Korisnik br: 1,395

Evo pogledajte ova tri filmica!

CODE
http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc

CODE
http://www.youtube.com/watch?v=6GVpfdlAhZU&feature=related

CODE
http://www.youtube.com/watch?v=pB8nEIidM-g

@kresha
mene bi bilo strah da sam primio vakcinu!!! ).gif

+Quote Post
Dekstr
post 22.Dec.2009 19:41
Post #11

Grupa Ikona

Preko 50 poslanika narodne skupstine vakcinisano , sad cemo da vidimo kako ce da se poizvrcu u skupstini lol.gif
Ko zna cime su ih vakcinisali , moze biti da je samo medijska fora ...

+Quote Post
Adanos
post 23.Dec.2009 02:13
Post #12

teenager nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Members
Registrovan/a: 19-December 07
Od: Srbobran
Korisnik br: 16

QUOTE (Dekstr @ 4.Nov.2009 22:15) *
Milsim , koje je to vredjanje ljudske inteligencije da u dobu kada je tehnologija na poprilicno visokom nivou , u svim sferama nauke , da ne mogu da nas zastite od jebenog svinjskog gripa ... Pa mislim ...
Aj u tu sidu i kancer i ostalo jos i da verujem (tj neverujem , ali da kazemo) da je ne izlecivo jer su kao neke bas ajebane bolesti , ali za ovo , ovo su se bas posrali po populaciji ...
Da ne duzim , jednostavno sve se svodi na smanjenje broja ljudi , njihove ineligencije , mogucnosti , kretanja itd itd ...

OffTopic
Druze, izvini ali moram reci da gresis, i to dosta. Usled nesrecnih okolnosti u neposrednoj okolini sto se tice zdravlja i usled globalne ugrozenosti sidom naterao sam sebe da malo istrazim teze bolesti. Porazavajuce je to sto su te bolesti toliko kompleksne ili nedostupne za lecenje da smo i pored ovakve tehnologije trenutno nemocni u borbi protiv njih.
Ljudsko telo je neverovatno kompleksan "mehanizam".
Inace, za pravilno testiranje vakcine je potrebno MINIMUM dve godine, sto i dalje ne garantuje posledice u kasnijim stadijumima zivota ili cak sledecih generacija.

OnTopic
Ne pada mi na pamet da primim vakcinu. Vec duze vreme savetujem prijateljima isto sa odredjenom dozom uzdrzanosti - sta ako bas neko u njihovoj porodici oboli i umre od istog zbog mog saveta ? Ne zelim takav teret i dilemu na svojoj dusi, a i nikada nisam mogao lako da izaberem manje od dva zla ako to direktno utice na nekog drugog sad.gif Napomenem im lose strane vakcine, i sa druge strane gripa, ali ostavljam njima da odluce bez ikakve presije.

Ovu poruku je izmenio Adanos: 23.Dec.2009 02:15

+Quote Post
psaras
post 23.Dec.2009 19:41
Post #13

Under construction...
Grupa Ikona

Registrovan/a: 14-January 08
Od: Pančevo
Korisnik br: 61

Ja nikom ne savetujem nista, necu se vakcinisati a za druge me bas briga. U stvari nije me bas briga ali takve odluke odrasle osobe moraju same za sebe da donose.

+Quote Post
Dekstr
post 23.Dec.2009 20:33
Post #14

Grupa Ikona

Naravno da ne treba popovati drugima kako treba ili ne treba da se vakcinisu , svako odrastao treba sam da odluci ... Ja kao sto rekoh necu iz nekih razloga ...

+Quote Post
madness99
post 24.Dec.2009 12:21
Post #15

elite nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Community Team
Registrovan/a: 14-January 08
Korisnik br: 58

1. Necu
2. Nece biti vakcina
3. Alergican sam na perje pa opet ne mogu D.gif

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Korisnika cita ovu temu (1 Gostiju i 0 Anonimnih korisnika)
0 Korisnika:

Tekstovna Verzija Datum i Vreme: 27th May 2017 - 01:39
Design by: Free Skins IPB & eBusiness Chat