IPB

Dobrodošli na NcF!

Registrujte se da bi imali potpuni pristup!
Registracija je besplatna i zahteva nekoliko trenutaka Vašeg vremena.
->↓ Kliknite ovde ↓<-

3 Stranice V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pusaci Vs. Nepusaca
Pusaci Vs. Nepusaca
Da li pusite?(cigarete naravno :D)
da! [ 12 ] ** [34.29%]
ne! [ 23 ] ** [65.71%]
Ukupno Glasova: 35
Gosti ne mogu da glasaju 
Dekstr
post 16.Aug.2009 15:49
Post #1

Nasikam se i pravim haos!
Grupa Ikona

Grupa: eXtreme Moderator
Registrovan/a: 22-March 08
Od: Zrenjanin
Korisnik br: 310
Status: Offline

VS.

Ev ovako bas me interesuje koji je odnos D.gif
Znaci napisite naravno da ili ne , a potom ako da ,zasto da, koliko dugo , marka cigareta , sad kako sam poceo i slicno mozete napisati ali nema potrebe osim ako nije nesto veoma zanimljivo D.gif . koliko dnevno popusite,da li palite cigaretu cim otvorite oci ili ne,posle jela da ne,posle seksa da ili ne,uz kafu popusite koliko i jos nesto me veoma interesuje, , pitanje samo za pusace , da li biste voleli da nikada niste zapali?!:D
A sto se tice ne pusaca , da li ste ipak bar probali , zelite , ne mozete da podnesete itd itd ...

Ev ovako ja da krenem .
Prvi put u cetvrtom osnove , puckanje , boz sacuvaj , krako vreme sam imao jako lose drustvo D.gif i eto ga,naravno to je za kratko vreme ostavljeno D.gif... Zatim intenzivno krecem otprilike 2004. godine . sredinom 2005. ili krajem moze se slobodno reci da je to vec postalo onako ozbiljno vec .
U pocetku sam od cigareta pusio svasta , naravno to je ono dok ne nadjete sta vam najvise odgovara i naravno srazmerno mogucnostima novcanim . prvo za sta sam se ozbiljnije odlucio je bio Laki Straj , pre svega jer je i brat to tada pusio pa sam se navikao a i Laki je tada bio odlicna cigareta , sada vise ,po meni ,ne!Nakon toga sam presao na Kent 8-icu , koja mi je bas bas jako odgovarala ,a i dan danas mi odgovara , ali me izuzetno nervira sto je slabo nabijena i brzo gori u bukvalno popusim celu cigaru iz tri dima . I na kraju sad vec dosta dosta dugo vremena Zlatni Malboro , to je cigareta koja mi naj naj prija , popusio 1 ili 3 kutije , sve sve .jos neke marke na kojima sam se zadrzavao ali mnogo manje vremena (mesec,dva,dok ne osetim da mi ne prija,jer nekad tek posle toliko vremena krece kasalj,bol u grlu itd.) Beli davidov,na pocetku secam se i plavi Viceroy D.gif , i krace vreme crveni Malboro jer sam u tom vremeni pusio kao turcin pa sam mislio da cu sa jacom cigarom smanjiti kolicinski barem , ali tuki naravno .
E sad prosek mi je jedna i po na dan , doduse dosta to sve zavisi od novaca , ali ako kazemo da ustanem na vreme i da imam nekakve aktivnosti to je neki prosek za kojiu lako moze da se kaze i da je dve na dan . kad su u pitanju dani kad izadjem , to je svima jasno , sve sto sam taj dan popusio plus minimum 1 kutija u gradu . Veoma volim cigarete , palim cim otvorim oci i posle seksa obavezno(zbog toga stalno problemi,jer izlecem iz kreveta,grska ali koga boli ...), posle jela hm... i da i ne , sve zavisi , vise da nego ne ... uz kafu mislim da ne treba pominjati jer je to podosta , zato ja cesto kazem idem da "Pusim kafu" umesto , idem da pijem kafu ...
I za kraj , DA , voleo bih da nikada nisam zapalio ni jednu ! Sad ce neko reci da je ovo kontradiktorno sa ovim sto sam napisao iznad , ali nije! nije iz jednog prostog razloga , jer da nisam nikad zapalio ne bihg znao ni sta je to !

ajd sad vi D.gif

Ovu poruku je izmenio Dekstr: 16.Aug.2009 15:53
Go to the top of the page

+Quote Post
stoske
post 16.Aug.2009 19:21
Post #2

President and CEO
Grupa Ikona

Grupa: Root Admin
Registrovan/a: 6-December 07
Od: Beograd
Korisnik br: 1

Poceo sa 16 godina, Winston 100's, posla par godina presao ma Marlboro 100's i jos uvek danas koristim istu marku.

Iskren da budem, voleo bih da nisam nikada zapalio cigaretu...

+Quote Post
Dekstr
post 16.Aug.2009 19:27
Post #3

Grupa Ikona

To je bas cudno , vecina pusaca moze se slobodno reci uziva naravno u cigaretama , ali sam siguran da 100% pusaca bi volelo da nikad nije zapalilo ni jednu cigaretu D.gif

+Quote Post
stoske
post 16.Aug.2009 20:37
Post #4

President and CEO
Grupa Ikona

Grupa: Root Admin
Registrovan/a: 6-December 07
Korisnik br: 1

Zeleo bih da nikada nisam zapalio.... priznajem da uzivam, da nije tako verovatno ne bih dimio....

+Quote Post
bogdandelija
post 16.Aug.2009 20:41
Post #5

senior nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Members
Registrovan/a: 7-July 08
Korisnik br: 464

Ne pusim, nikada nisam, nikada necu tongue.gif

+Quote Post
Dekstr
post 16.Aug.2009 21:08
Post #6

Grupa Ikona

^Samo se ti drzi toga sto si rekao D.gif

btw koliko imas godina ? D.gif

+Quote Post
madness99
post 16.Aug.2009 21:18
Post #7

elite nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Community Team
Registrovan/a: 14-January 08
Korisnik br: 58

Pusim, poceo sam prosle godine jer uzivam u tome smile.gif.

Pusio sam prvo George Carelias pa Dunhill godinu dana. Presao na slovenacki marlboro limitied serija u metalu koja je bila extra. Pa sam pusio crveni ali mi se smucio ovaj nas pa light,pa Sobranie 2 meseca. Sada pusim marlboro flavor plus, ali precicu 90% na prave cigare.

Popusim 2 kutije dnevno, nekad i vise. Palim cim ustanem, na prazan stomak. Uz kafu 2 cigarete smile.gif.

EDIT:

Ne zalim sto sam zapalio cigaretu smile.gif Eh da, pusio sam i davidoff crni naravno smile.gif ( ne volim blage cigarete) ali mi smeta kada popusim vise od 3 cigarete.

Inace, ja sam bio alergican na duvan D.gif

Ovu poruku je izmenio madness99: 16.Aug.2009 21:21

+Quote Post
bogdandelija
post 16.Aug.2009 21:33
Post #8

senior nOOb
Grupa Ikona

18godinica smile.gif. Kad nisam do sad, ne verujem da cu uopste happy.gif

+Quote Post
madness99
post 16.Aug.2009 21:35
Post #9

elite nOOb
Grupa Ikona

nema sta da se brines, sticice to i tebe D.gif

+Quote Post
Dekstr
post 16.Aug.2009 21:43
Post #10

Grupa Ikona

QUOTE (bogdandelija @ 16.Aug.2009 22:33) *
18godinica smile.gif. Kad nisam do sad, ne verujem da cu uopste happy.gif

Mnogi kazu da im je veiko iskusenje da probaju i moraju da probaju samo jednu . Svima koji nisi probali uvek kazem : Verujet mi koliko ogd (nekome) bilo tesko da se suzdrzite da samo probate , MNOGO MNOGO je teze kada budete hteli da ih ostavite! ).gif

Tako da , gledaj to kao i na drogu , a na drogu se nadam da gledas ne hvala nema sanse , pa makar jedini bio strejt ! Kad su svi on drugs a ti strejt i neprijatno ti je , ti se okrenes i kazes idem da spavam moram ranom da ustanem da nahranim pilice ).gif

+Quote Post
madness99
post 16.Aug.2009 21:47
Post #11

elite nOOb
Grupa Ikona

Nije uopste tesko ostaviti, ko ima volju i hoce da ostavi taj ce ostaviti bez problema.

Imam drugara koji je pusio 15 godina, jedno vece je rekao kraj i vise nikad zapalio. Tako da manite te price, tesko je.

+Quote Post
bogdandelija
post 16.Aug.2009 21:50
Post #12

senior nOOb
Grupa Ikona

Pa ja mislim da nema tezeg iskusenja nego ici strejt na rejvove, a idem vec 3 godine i otprilike sam ja jedini strejt tamo xD

+Quote Post
Dekstr
post 16.Aug.2009 22:11
Post #13

Grupa Ikona

QUOTE (madness99 @ 16.Aug.2009 22:47) *
Nije uopste tesko ostaviti, ko ima volju i hoce da ostavi taj ce ostaviti bez problema.

Imam drugara koji je pusio 15 godina, jedno vece je rekao kraj i vise nikad zapalio. Tako da manite te price, tesko je.

eh sad , onda ako nije tesko onda bolje ni ne pocinjati . ti znas tog drugara a ja znam 20x vise njih od druge vrste , koji pokusavaju ali ne mogu . ja takodje , zelim da ostavim ali nema sanse covece . kad npr nemam kinte pa ne zapalim po ceo dan , a desilo mi se par puta , nesvesno ni ne kontam da sam besan i "lud" kao pas i tek kada zapalim i vratim se u normalno skontam sta je to odsustvo cigareta prouzrokovalo .
kao sto kazes za tog lika , moj rodjeni brat osoba koju ne vidjam bez cigare je ne znam ni sam sto batalaio odjednom , nije pusio nekih 9 meseci (manje vise cini mi se D.gif)i odjednom opet krenuo i pusi vise nego sto je pre , jednom pusac , uvek pusac . ).gif
Ti ljudi koji prestanu , prestaju ali uvek sa dobrim razlogom cini mi se , bolest i slicno . ali sad je to vec sve relativno i zavisi od osobe do osobe , ali tu vec malo skrecemo sa teme tako da necemo o tome ... D.gif

+Quote Post
madness99
post 16.Aug.2009 22:20
Post #14

elite nOOb
Grupa Ikona

Pa zavisi za kako koga, ja ne zalim sto sam poceo.

Imam i primer gde je covek isto tako ostavio cigarete, posle par godina mu poginula devojka sa kojom je trebao da se venca pa propusio i propio se smile.gif.

+Quote Post
darije
post 17.Aug.2009 00:34
Post #15

Infernal Affairs
Grupa Ikona

Grupa: Moderator
Registrovan/a: 15-January 08
Korisnik br: 65

QUOTE (bogdandelija @ 16.Aug.2009 21:41) *
Ne pusim, nikada nisam, nikada necu tongue.gif

Sve rečeno.

+Quote Post
gordan84
post 17.Aug.2009 08:48
Post #16

baby nOOb
Grupa Ikona

Registrovan/a: 10-January 09
Od: Trebinje
Korisnik br: 840

A vi pušači, imate li ikada na umu da smetate, zagađujete, usmrdite svoje drugare nepušače s kojima svakodnevno pijete kafu, ili možda "komšiju" koji je rado izašao iz kuće u nadi da će s mirom popiti kafu/sok.

Koliko sam samo puta pobijegao iz kafića zbog slabe ventilacije i vas pušača.

Dabogda cigarete poskupile 20 puta i daboga se uveo zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima.

+Quote Post
Milcha
post 17.Aug.2009 09:56
Post #17

senior nOOb
Grupa Ikona

Registrovan/a: 7-December 07
Korisnik br: 7

Nisam zapalio nikad, jednostavno me nije privlacilo. Stvarno ne znam sta dobijam time kad zapalim cigaretu tako da sam se manio toga. Alkohol i gudra je drugo, ajde kao napijes se pa ti lepo povracas boli te glava i sve uz to, gudra nesto slicno ali se navuces ali kad sagledas imas neke razloge zasto. Dok kod cigara nemas pojma zasto kao super ti je ali zbog cega ?
Mozda pravi pusaci imaju neki spec razlog ali ja ga ne vidim.

+Quote Post
Dulli
post 17.Aug.2009 12:02
Post #18

Ponosni Otac!
Grupa Ikona

Grupa: Moderator
Registrovan/a: 27-February 08
Od: Novi Sad
Korisnik br: 189

Nikada mi nije palo na pamet da zapalim cigaretu, oduvek sam to gledao kao da otvoris novcanik uzmes novce zamotas ih i zapalis, ne vidim tu nista dobro osim izgorelog novca i loseg zdravlja!
Oduvek sam mrzeo cigarete ne znam zasto ali gadile su mi se uvek!

+Quote Post
madness99
post 17.Aug.2009 13:25
Post #19

elite nOOb
Grupa Ikona

QUOTE (gordan84 @ 17.Aug.2009 09:48) *
A vi pušači, imate li ikada na umu da smetate, zagađujete, usmrdite svoje drugare nepušače s kojima svakodnevno pijete kafu, ili možda "komšiju" koji je rado izašao iz kuće u nadi da će s mirom popiti kafu/sok.

Koliko sam samo puta pobijegao iz kafića zbog slabe ventilacije i vas pušača.

Dabogda cigarete poskupile 20 puta i daboga se uveo zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima.

Pa znas kako, onom kome sam drag i dobar drugar nece smetati i ako se use*** pored njega.
Niko te i ne tera da sedis, vi koji ste toliko "fini" i "evropljani" imate vrata pa izadjete.
Neka bude kutija i 100 eura, kupovacu ih a mogu oni da donesu bilo kakav zakon, to nece nikoga spreciti da pusi na javnom mestu.

Uostalom, to se sigurno nece desiti u Srbiji i orkuzenju.

+Quote Post
Dekstr
post 17.Aug.2009 13:32
Post #20

Grupa Ikona

Pa dobro madness99 ne bih ja tako reagovao , ali ni gordon na neki nacin ne bih trebao toko da kaze . Slazem se s obojcom.Naravno da ne pusacima smeta i treba ih na neki nacin ispostovati . Isto tako moze da se kaze ako mene taj naj drug zamoli da ne serem(pusim) pored njega jer mu smeta , ja to necu raditi , prosto naci ce se neki kompromis . A sto se tice javnog mesta , samo da vidim tu diskoteku i kafic gde ce pusenje biti zabranjeno ).gif , kako ce to raditi ! iako ovi ostali budu placali veci porez mozda zbog dozvole za pusneje , mnogo bolje ce raditi !

A slozio bih se i sa madness-om . za to da bi sve to bilo kako je drzava na neki nacin zamislila je potrebno jako mnogo vremena . Glavno je resenje naterati ljude da imaju taj osecaj neprijatnosti ako su pusaci , odnosno da postanu manjina , samim tim to ce biti ne prihvaceno od vecine drustva . ali u ovom sad drustvu tesko da ce se to skoro dogoditi , osim ako nas ne opale po cenama , sto ce i uraditi jer se od toga i krece . A to koliko podrzavam toliko i ne podrzavam . Objektivnost moje licnosti zastupa to poskupljenje , razne zakone protiv itd , a subjektivnost je za to da se "cigarete dele dzabe" D.gif

+Quote Post

3 Stranice V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 Korisnika cita ovu temu (2 Gostiju i 0 Anonimnih korisnika)
0 Korisnika:

Tekstovna Verzija Datum i Vreme: 27th May 2017 - 01:40
Design by: Free Skins IPB & eBusiness Chat