IPB

Dobrodošli na NcF!

Registrujte se da bi imali potpuni pristup!
Registracija je besplatna i zahteva nekoliko trenutaka Vašeg vremena.
->↓ Kliknite ovde ↓<-

131 Stranice V  « < 129 130 131  
Reply to this topicStart new topic
> Šta čitate trenutno? (stripovi)
Goksi
post 22.Jul.2017 17:59
Post #2601

Džeri Drejk
Grupa Ikona

Grupa: Administrators
Registrovan/a: 7-December 07
Korisnik br: 4
Status: Offline

Pročitao sam Juliju mladost 2, epizoda sa Kurtom Kobejnom na naslovnoj. Ovo mi jedna od retkih Julija koja me razočarala, baš prosečna epizoda. Takođe sam pročitao i prvu epizodu Mek Koja i utisak je mnogo bolji posle cele pročitane epizode. Vrlo dobar strip. Na redu je Logan.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zlix
post 3.Aug.2017 14:54
Post #2602

super nOOb
Grupa Ikona

Grupa: Moderator
Registrovan/a: 30-June 12
Od: Inđija
Korisnik br: 3,700

Doktor Strejndž: Pobeda i patnja

Prva priča mi je okej, ništa posebno. Saznajemo ponešto o Dumu i njegovoj prošlosti, motivima zbog kojih je postao to što jeste, i vidimo da ipak nije ledenog srca. On i Strejndž idu u pakao da se suprotstave demonima i Mefistu kako bi spasili dušu Dumove majke. Crtež nije loš, iako je mogao biti malo bolji.

Dopada mi se način na koji je ispričana druga priča, kao novela praćena slikama, ali mi nije nešto preterano legla, previše filozofiranja ima. Što se kaže, nije moja šolja čaja. Nisam fan ovih slikarskih tehnika kod stripova, ali mi je ovde koliko toliko okej "crtež".

+Quote Post
legaz
post 6.Aug.2017 14:51
Post #2603

elite nOOb
Grupa Ikona

Registrovan/a: 8-March 10
Od: Srbija, Sombor
Korisnik br: 2,470

Pročitao zadnjih 10-ak brojeva Zagora. Dela Monika i Prisko satrli crtački, zadnje epizode izvukle celu JA sagu, ali je to daleko od nečeg što oduzima dah. Zgaor SP 29: najzda Zgaor bez mitskih čudovišta, Atlantide i sličnih bućkuriša. Pristojno štivo, brzo se čita ne zamara previše služi svrsi da opusti. DD SB 38, 39 40. 39 i 40 pročitao u jendom dahu i moja preporuka. SB 38: Sklavi. Kakvo sranje od stripa, crtež odličan ali Sklavi ga davi. Usrao sam se čitajući, tri dana mi je trebalo da ga pročitam. Nikad više. I za kraj za mene pravo osveženje i najveća preporuka Dragonero. komplet izdato od VČ do sada Knjiga 0, 1 i 2. Ko ga nije čitao neka obavezno pročita.

+Quote Post
Goksi
post 18.Sep.2017 19:48
Post #2604

Džeri Drejk
Grupa Ikona

Skalpirani je sjajan strip. Pročitao sam prvih 100 strana, dobra i priča i crtež.

+Quote Post
Goksi
post 1.Oct.2017 12:06
Post #2605

Džeri Drejk
Grupa Ikona

Baš je dobra ova nova priča sa Mortimerom. Dinamična, brutalna i prilično zanimljiva.

+Quote Post

131 Stranice V  « < 129 130 131
Reply to this topicStart new topic
6 Korisnika cita ovu temu (6 Gostiju i 0 Anonimnih korisnika)
0 Korisnika:

Tekstovna Verzija Datum i Vreme: 21st October 2017 - 05:44
Design by: Free Skins IPB & eBusiness Chat